SOSYAL AĞ

GIZLILIK SÖZLESMESI

 

satafatorganizasyon.com.tr, müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek amaciyla bazi kisisel bilgilerinizi (isim, yas, ilgi alanlariniz, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.  Satafat Organizasyon  sunucularinda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalismalari, müsteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanmasi ve istenmeyen e-postalarin iletilmemesine yönelik müsteri "siniflandirma” çalismalarinda sadece Satafat Organizasyon bünyesinde kullanilmaktadir.  Satafat Organizasyon , üyelik formlarindan topladigi bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimati olmaksizin, üçüncü sahislarla kesinlikle paylasmamakta, faaliyet disi hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadir.

satafatorganizasyon.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarinda istedigi kisisel bilgilerin haricinde site kullanimi sirasinda izledigi, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadir. Kisisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, satafatorganizasyon.comtr müsterilerine daha özel ve etkin bir alisveris deneyimi yasatmak amaciyla  Satafat Organizasyon is ortaklari ile paylasilabilmektedir.

Müsteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri geregince resmi makamlara açiklama yapmak zorunda oldugu durumlarda resmi makamlara açiklanabilecektir.

Müsterinin sisteme girdigi tüm bilgilere sadece Müsteri ulasabilmekte ve bu bilgileri sadece Müsteri degistirebilmektedir. Bir baskasinin bu bilgilere ulasmasi ve bunlari degistirmesi mümkün degildir. Markafoni’den gönderilen maillerin alt kisminda bulunan “Kampanya duyurularindan haberdar olmak istemiyorsaniz lütfen tiklayiniz.” linkine tiklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çikabilirsiniz.

Ödeme sayfasinda istenen kredi karti bilgileriniz, siteden alisveris yapan siz degerli müsterilerimizin güvenligini en üst seviyede tutmak amaciyla hiçbir sekilde satafatorganizasyon.com.tr veya ona hizmet veren sirketlerin sunucularinda tutulmamaktadir. Bu sekilde ödemeye yönelik tüm islemlerin satafatorganizasyon.com.tr  arayüzü üzerinden banka ve bilgisayariniz arasinda gerçeklesmesi saglanmaktadir.

 Satafat Organizasyon 'a asagida yer alan bilgilerden ulasabilirsiniz:

Adres: Mimar Sinan Mh. Alçitepe Cd. No:13/C Sehzadeler / Manisa

Telefon: 0236 238 8643