SOSYAL AĞ

ÖDEME VE TESLIMAT
 
Ödeme :
satafatorganizasyon.com.tr üzerinden vermis oldugunuz siparisler ile ilgili ilk adim ödeme kontrolünün yapilmasidir. Havale / EFT veya Kredi Karti Ödeme sistemi ile yapacaginiz alisverislerde, siparis tutarinin hesaplarimiza geçmesiyle teslimat süresi baslar. (saat 15.30 ‘dan sonra verilen siparisler ertesi gün isleme alinir) ve stok durumu kontrol edilir, siparis verilen ürünlerin tedarikçiden temininin saglanmasiyla en geç 5 (Bes) is günü içerisinde kargoya verilir.
 
Havale ve EFT  Ile Ödeme :
3 (üç) is günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparisleriniz geçersiz sayilir.
 
Havale / EFT sistemi ile yapilan alisverislerde, havale / EFT yapildiktan sonra kullanici menüsünden, havale bildirim formunu doldurarak bildirimde bulunmaniz, ürününüzün size daha hizli ulasmasi konusunda katki saglayacaktir.
 
 
Kargo (Teslimat):
Kargo ücreti aliciya aittir ve teslimatta kargo firmasi tarafindan alinir.

 
Kargo firmalarinin yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasinda degisiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulundugunuz sehirde kargo subesine uzakligiyla degiskenlik göstermektedir). Siparisinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kisa süre içerisinde sisteme kayitli olan e-posta adresinize gönderilmektedir. Üye girisi yaparak sag üst kisminda yer alan kullanici menüsündeki siparislerim bölümünden kargo takip bilgisine ulasabileceginiz gibi, e-posta veya telefon yolu ile müsteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini ögrenebilirsiniz.